Zrób warsztaty u siebie


Zaproś nas do swojej miejscowości, aby zorganizować jednorazowe warsztaty beatbox. Może to być osobne wydarzenie, albo część imprezy, festiwalu czy wyjazdu. Możliwości są ogromne, ponieważ jesteśmy bardzo elastyczni.

 

Share

Do warsztatów beatbox potrzebne będą:

  • grupa chętnych do nauki beatboxu (wielkość zależy od formy warsztatów)
  • miejsce, np. klub czy dom kultury
  • nagłośnienie (oto rider techniczny)

Pomożemy wypromować i rozwinąć Twoje warsztaty, dostaniesz od nas:

  • świetnie zaprojektowane wzory plakatów i ulotek do wydruku oraz umieszczenia w Internecie
  • pomysły i know-how jak zamienić Twoje warsztaty beatbox w wyjątkowe wydarzenie
Zaproś nas na warsztaty beatbox

 

Minimalną porcję teorii muzycznej przedstawimy uczestnikom w sposób zabawny i przyjazny, tak aby oprócz solidnej dawki wiedzy zapewnić doskonałą zabawę. Od pierwszych minut warsztatów do kończącego je energicznego jam session. Ponadto, licznymi materiałami pomocniczymi, np. plansze, zbiór autorskich nagrań audio oraz skrypt zawierający esencję niezbędnej wiedzy.

Warsztaty prowadzone są przez dyplomowanego (uprawnienia pedagogiczne Ministerstwa Edukacji) i niezwykle skutecznego nauczyciela z wieloletnim doświadczeniem. Tempo nauki dobieramy indywidualnie, w przypadku zróżnicowanych poziomów uczestników dostają oni ćwiczenia o różnym poziomie trudności.

Formy warsztatów beatbox

W zależności od potrzeb i dostępnego czasu, warsztaty beatboxowe mogą trwać:

Absolutne podstawy beatboxu, nauka prostych dźwięków perkusyjnych – stopa, werbel, hi-hat. Seria zabaw rytmicznych dla wszystkich niezależnie od wieku i poziomu wiedzy – forma szczególnie polecana podczas wyjazdów firmowych i na eventach.
(2 moduły po 3 godziny plus przerwa obiadowa)

Forma ta polecana jest dla bardziej zaawansowanych beatboxerów, gdyż w ciągu 3-godzinnej sesji można lepiej utrwalić wiedzę podstawową i poznać bardziej zaawansowane techniki, niż nauczyć się wszystkiego od początku.

(łącznie 18 godzin warsztatów)

Forma polecana wszystkim. Doskonale sprawdzają się tu grupy mieszane, żłożone z bardziej i mniej zaawansowanych uczestników. Umożliwia to podział na mniejsze grupy, interakcję między nimi (np. początkujący robią bit, zaawansowani do tego bitu skreczują wokalnie) oraz najbardziej optymalne wykorzystanie czasu. Taki ‚przedłużony weekend’ każdy pracujący ma w zasięgu ręki, bez wykorzystania dni urlopu, itp.

(łącznie 43 godziny warsztatów)

Tę formę polecam uczestnikom, których interesuje kompleksowa nauka, od podstaw do zaawansowanych technik. Oczywiste, że przez tydzień nie staniesz się czołowym beatboxerem, ale zyskasz wiedzę, techniki i nauczysz się ćwiczeń, które pomogą ci dopracować swój styl, abyś w przyszłości mógł z odwagą i radością uczestniczyć w zawodach czy koncertach.

Top