Kursy beatbox w Warszawie

 

Tak często jak chcesz, w dowolnych godzinach, tam, gdzie chcesz, prowadzone są tak jak tego potrzebujesz.

Mój czas dostosuję do Twoich potrzeb, aby intensywny trening przyniósł natychmiastowe rezultaty. Jeśli przygotowujesz się do ważnego występu, nie chcesz czekać na grupę, dostać 100% uwagi prowadzącego, a program dostroić do Twoich potrzeb to opcja dla Ciebie. Najlepiej działają min. 1-2 sesje w tygodniu. Zajęcia mogą odbywać się w wybranym przez Ciebie miejscu (dojazd zwiększa koszty). Jeśli wolisz, zajęcia mogą odbywać się na Mokotowie, 1 min. od stacji Metro Wierzbno. Sprawdź dojazd.

Ceny: 1 zajęcia (2 godziny) od 100 zł, płatne na zajęciach.

Zapisz się teraz

Lekcje beatbox na Skype
 

Najbardziej mobilna forma warsztatów beatbox na świecie.

To oferta dla ludzi, którzy szanują swój czas. Nie ma dojazdu, bo całość zajęć odbywa się w zaciszu Twojego domu, w ustalonej porze. Nawet jeśli wyjeżdżasz, możesz działać z telefonu. Ćwiczymy, uczymy się nowych dźwięków i rytmów, dostajesz na czacie linki, zapis bitów i prace domowe.

Ceny: 1 zajęcia (1 godzina) 80 zł, karnet 4 zajęcia w miesiącu (4x 1 godzina) 320 zł, płatne z góry przed zajęciami.

Zapisz się teraz

 

Warsztaty te już nie odbywają się regularnie.

Warsztaty trwały nieprzerwanie od sierpnia 2008 do czerwca 2015 i wykształciły już młode pokolenie beatboxujących dziewczyn i chłopaków. Na zajęcia przychodzili ludzie o różnych stopniach zaawansowania, od całkowitych nowicjuszy po beatboxerów z kilkuletnim doświadczeniem. Stopień trudności ćwiczeń jest dostosowany indywidualnie, w razie potrzeby grupa dzieli się na kilka mniejszych części.

 

Warsztaty te już nie odbywają się regularnie.

Warsztaty Beatbox odbywały się w 2015 r. w ramach Hip Hop Akademii, gdzie odbywają się również zajęcia tańca, DJingu, rapu czy kultury hip-hop. Zajęcia prowadzone były przez dwóch weteranów beatboxowych – TikTaka i Sota.


A może szukasz warsztatów dla dzieci 4-14 lat?   Kliknij tutaj!

Zapytaj o warsztaty beatboxTop