Dzika karta WBW Polish Beatbox Battle 2013

Posted by on 16.10.2013

Już 7 grudnia w warszawskim klubie Harenda w ramach 11 edycji WBW odbędzie się impreza WBW Polish Beatbox Battle 2013. W zeszłym roku po raz pierwszy w historii bitwa została poprzedzona internetowym konkursem, którego zwycięzca uzyskał tzw. Dziką Kartę, która upoważniała do udziału w turnieju głównym bez konieczności brania udziału w eliminacjach wstępnych. Pomysł świetnie się sprawdził i wszystkim się spodobał dlatego w tym roku ponownie dajemy beatbox’erom możliwość zdobycia dzikiej karty.

wbw dzika kartaAby zawalczyć o Dziką Kartę WBW Polish Beatbox Battle 2013 należy nagrać i wrzucić na youtube film z własnym setem beatboxowym. Następnie do godziny 23:59 dnia 31 października należy wysłać na adres info@wbw.pl maila zawierającego link do filmu i ksywkę autora oraz miejscowość z której pochodzi (w tytule maila wpisz „Dzika Karta WBW Beatbox”).

Wszystkie zgłoszone filmy zostaną opublikowane na kanale WBWTV i poddane ocenie internautów. Spośród 5 najwyżej ocenianych filmików (najwięcej kciuków w górę) jury bitwy wybierze zawodnika, który zostanie zwolniony z eliminacji wstępnych i od razu będzie dopuszczony do turnieju głównego WBW Polish Beatbox Battle 2013.

Zasady:

  1. Filmik może zostać nagrany kamerą, aparatem, telefonem itp. – przy ocenie nie bierzemy pod uwagę jakości nagrania tylko jakość beatboxu.
  2. Długość beatboxu nie może przekraczać 1 minuty. Zapowiedzi i pozdrowienia ogranicz do minimum.
  3. Beatboxujemy bez jakiegokolwiek sprzętu – akustycznie, bez loopów i efektów.
  4. Wysyłając zgłoszenie na konkurs wyrażasz zgodę na opublikowanie swojego filmu na kanale WBWTV.
Top