Creative Integration

Szkolenia wokalne integracyjne

 

Po poprowadzeniu niezliczonych sesji warsztatowych miałem do czynienia z różnymi uczestnikami, od wykształconych muzyków na festiwalu wokalnym, poprzez hip-hopowców i jazzmanów z małej miejscowości, po trudną młodzież z Warszawy. Każdy jest w stanie nauczyć się podstaw beatboxu.

Patryk Matela

  Creative Integration

Integracja poprzez wspólne tworzenie – w czterech słowach muzyczny kreatywny team-building.

Celem Creative Integration jest integracja personelu firmy poprzez wspólne tworzenie muzyki. Do udziału w zajęciach nie są potrzebne jakiekolwiek wcześniejsze umiejętności muzyczne, ponieważ zajmiemy się głównie beztroskim współtworzeniem muzyki, nie dbając o nuty, harmonię i koło kwintowe, a skupiając się na ekspresji, kreacji oraz doskonałej zabawie, jaką będziemy z tego mieli.

Podczas Creative Integration:

  •   poznasz lepiej swoich współpracowników
  •   uśmiejesz się setnie i dowiesz się, dlaczego to ważne
  •   nauczysz się podstaw muzyki dużo lepiej niż w szkole
  •   podejmiesz większość decyzji w 3-5 sekund
  •   nauczysz się słuchać innych i siebie jednocześnie
  •   stworzysz zgrany zespół, i chór

Udowodniono, że podczas zajęć związanych z wokalem i oddychaniem organizm ludzki relaksuje i uczy się znacznie szybciej niż przez zwykły odpoczynek. Joga, tai chi i inne techniki medytacji z dalekiego wschodu polegają właśnie na odpowiednim uregulowaniu oddychania. Podczas ćwiczeń wokalnych, oprócz doskonałej zabawy dodatkowo wzmacniamy zdrowie, a nasz głos z minuty na minutę staje się bardziej donośny. Ludzie śpiewający razem (szczególnie jeśli osiągają wspólny cel) poznają się lepiej i sprawniej rozwiązują kolejne zadania jako grupa.

Ile trwa i kosztuje?

Creative Integration możemy konfigurować w zależności od potrzeb i ram czasowych, np. dopasować szkolenie do wyjazdu integracyjnego w Twojej firmie.

Szkolenie składa się z kilku modułów i może trwać od 3 do 7 godzin, wliczając krótkie przerwy i (przy dłuższych szkoleniach) przerwę obiadową.

Inwestycja: 3 godziny: 1900 zł (+VAT), 7 godzin: 3900 zł (+VAT) za całą grupę.

Wielkość grupy: od 10 do 100 osób.

Miejsce szkolenia: Twoja firma lub nasza sala w Warszawie, nie ma też problemu z dojazdem w dowolne miejsce w Polsce.

W przypadku zamówienia pakietowego na kilka szkoleń lub dłuższy okres trwania, koniecznie proszę upomnieć się o rabat. Możemy poprowadzić szkolenie w języku angielskim bez potrzeby tłumacza. Jesteśmy otwarci na propozycje.

 

  Zapytaj o szkolenie Creative Integration

 

* Podana cena jest ceną netto. Oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Top