Beatbox reklama – jak ją zrobić?

Firmy znają human beatbox

W końcu beatbox to nośne medium inspirujące młodych ludzi. W telewizji istnieje coraz więcej reklam zawierających beatbox. W reklamach sieci i telefonów komórkowych (np. słynna reklama Heyah z gwizdaniem, reklama 36,6 z bobrem robiącym beatbox, Nokia XpressMusic, marka Nokia), samochodów (wokalna reklama Hondy Civic, reklama Peugeot 207), napojów (Pepsi) i produktów skierowanych do młodzieży, beatbox staje się najczęściej wykorzystywanym motywem.

Media uwielbiają beatbox

Coraz częściej uczestnicy programów rywalizują ze sobą używając tej techniki wokalnej. W popularnym programie „Mam talent” wystąpił znany beatboxer Blady Kris oraz grupa wokalna, natomiast „Idol” był areną pojedynków kilku beatboxerów, którzy dzięki niemu zyskali sławę i ich kariery ruszyły.

W kolejnych edycjach programów wokalnych beatboxerzy dochodzą do miejsc finałowych, czego przykładem jest trzyosobowy Sztewite Sound w 6. edycji „Mam talent”.

Beatbox jest łatwo dostępny

Od kilku lat w Polsce wzrasta zainteresowanie sztuką human beatbox. Odbywa się coraz więcej imprez cyklicznych dla beatboxerów, wzrasta liczba warsztatów beatbox w całej Polsce. Beatbox gości na wielu oficjalnych wydarzeniach, np. we współpracy z chórami jazzowymi czy gospel.

Powstają gry oparte na beatboxie. Filmy i materiały do nauki beatboxu są łatwo dostępne na YouTube i podobnych serwisach, niektóre filmy są nawet polecane na głównej stronie i oglądane przez setki tysięcy ludzi z całego świata.

 


Beatbox reklama – jak wygląda?

TikTak w reklamie Big Milk (audio fragment ok 0:55)

Rouge Ecstasy – beatbox reklama szminki Giorgio Armani, Francja

TikTak w kampanii społecznej Muzykotersi, Polska

Reklama telewizyjna Tablica.pl, Polska

Bóbr, który zna 1000 beatów – beatbox reklama telefonii 36.6, Polska

Rahzel w reklamie Pepsi, USA

Reklama Nokii z beatboxową Mistrzynią Świata 2009 – Bellatrix, UK

Dlatego właśnie oferujemy Twojej firmie:

  • booking najlepszych beatboxerów w Polsce
  • koncerty wokalne w wielu formach
  • prowadzenie eventów firmowych (konferansjerka)
  • warsztaty beatbox (grupowa lub indywidualna nauka wokalu)
  • szkolenia miękkie i wyjazdy integracyjne dla firm
  • networking z agencjami castingowymi i eventowymi
  • ciekawe formy marketingu alternatywnego, np. flash-mob czy viral
  • doradztwo merytoryczne, konsultacje wokalne w filmie lub reklamie
  • casting i konsultacje – fachowa ocena i dobór beatboxerów
Liczne doświadczenia w wyżej wymienionych polach dają naszym klientom pewność, że zamówiona usługa zostanie wykonana solidnie i profesjonalnie.

Z pewnością nasze usługi kosztują więcej niż wynajęcie grupki osiedlowych amatorów beatboxu, ale powierzając trudne zadanie weteranom sceny masz pewność, że wszystko się uda.

  Zapytaj co możemy dla Was zrobić
Top